.st0{fill:#FFFFFF;}

Recenze: srovnávač povinného ručení ePojištění.cz 

 22 července, 2019

Jana Vochková

5/5

Povinné ručení. Ze zákona ho musí mít uzavřen každý majitel vozidla. Jak ovšem vybrat to nejvýhodnější? Pokud nechcete strávit celý jeden večer složitým projížděním stránek všech možných či nemožných pojišťoven a zdlouhavě porovnávat jejich nabídky mezi sebou, stačí jednoduše použít internetový srovnávač. Zvláště na povinné ručení je výborný nezávislý portál ePojištění.cz. V tomto článku si web podrobně představíme a popíšeme vám jak výhody tak nevýhody tohoto online srovnávače.

O webu ePojištění.cz

Je to internetový online pojistný srovnávač. Licenci České národní banky získal již v roce 2008 a podléhá jejímu důkladnému dozoru. Měsíčně jej navštíví přes 150 000 lidí, což svědčí o tom, že je jedním z nejspolehlivějších a nejvýznamnějších poskytovatelů pojištění online. Na počátku se věnoval pouze pojištění vozidel, ale od roku 2011 si pomocí něj můžete srovnat a zařídit i další pojištění. Portál garantuje bezplatný právní servis, díky kterému dokážete od pojišťovny získat maximum peněz.

Online srovnávač ePojištění.cz je jedním z největších specialistů na porovnání a prodej pojištění online. Tento web vám jednoduše porovná nabídky všech velkých pojišťoven na území České republiky. Vlastní i dvě klientská centra a to v Praze a v Brně. Portál je velice přehledný, jednoduchý a hlavně zdarma. Umístil se také v první desítce v soutěžích Křišťálová lupa či Web Top100 v kategorii finance. O jeho kvalitě svědčí i několik stovek tisíc spokojených klientů po celé České republice. Celkově je se srovnávačem spokojeno až 98% lidí, kteří pomocí něj pojištění zařizovali.

Jaká pojištění poskytuje

I když se ePojisteni.cz zaměřuje zejména na srovnání havarijního pojištění a povinného ručení, v jeho nabídce nalezneme i porovnání dalších pojistných produktů, jako například pojištění náhrady škody, cestovní pojištění, či životní pojištění. Kromě toho vám portál umožní porovnat i nabídky pojištění domácnosti, pojištění odpovědnosti, úrazového pojištění, pojištění majetku, nemocenského pojištění, pojištění psů a koček, pojištění cizinců, pojištění právní ochrany, asistenční služby, pojištění domova.

Srovnávané pojišťovny

Portál si pečlivě vybírá, s jakými pojišťovnami bude spolupracovat. Partnery této společnosti jsou proto jen pojišťovny s výborným renomé, kvalitním přístupem, bezproblémovým vyřizováním v případě pojistné události a doplňkovými službami na vysoké úrovni. Jeho nabídka čítá 13 pojišťoven a to včetně nejlépe hodnocených v České republice. Jmenovitě jsou to:

 • AXA pojišťovna
 • Česká pojišťovna
 • ČPP Pojišťovna
 • ČSOB pojišťovna
 • Direct pojišťovna
 • ERV Evropská pojišťovna
 • HVP Pojišťovna
 • Kooperativa pojišťovna
 • Maxima pojišťovna
 • Servisní pojišťovna
 • Slavia pojišťovna
 • Uniqa pojišťovna
 • Wüstenrot pojišťovna

Povinné ručení

Tato společnost je lídrem mezi online poskytovateli povinného ručení. Měsíčně zvládá pojistit tisíce motocyklů a automobilů. V průměru se díky tomuto srovnávači dá na povinném ručení ušetřit až 9000 Kč ročně. V současnosti se ceny povinného ručení pohybují velice nízko a pomocí portálu ePojištění.cz se můžete dostat až na 818 Kč. Můžete tedy ušetřit až 70%. Díky změnám zákona sice došlo v roce 2014 k plošnému zdražení povinného ručení o 10-30 %, portál však stále nabízí své služby za nejnižší ceny. Můžete si vybrat z nabídky až 500 variant a typů pojištění vozidel. Web vám pomůže s povinným ručením, které pro vás bude výhodné nejen cenově, ale bude vám vyhovovat i kvalitou služeb. Srovnávač má pro své klienty i služby, které poskytuje zcela zdarma, jako například pomoc poškozeným při dopravních nehodách.

Jak srovnávač funguje

Portál ePojištění.cz je vytvořen tak, aby byl jednoduchý, přehledný a zkrátka, aby se v něm vyznal úplně každý. Stačí jen vyplnit všechny požadované údaje, jako jsou základní údaje o vozidle či vlastníkovi a během dvou minut získáte podrobné srovnání pojištění jak u automobilů, tak i u motocyklů. Vše je přehledně seřazeno tak, aby jste za pár vteřin již mohli vybírat povinné ručení z té nejširší možné nabídky. Zvolenou variantu si můžete  také zdarma sjednat. Vše se dá vyřídit jednoduše online a nebo, pokud je nutná asistence, můžete kontaktovat specialisty a ti vám pomohou proces dokončit. Ještě téhož dne tak můžete mít zaslanou zelenou kartu(tu klient dostane nejprve e-mailem a klasickou tištěnou podobu obdrží urychleně poštou) i smlouvu s pojišťovnou. Ke každému povinnému ručení navíc získáte další bonusy zdarma, jako třeba odškodnění po nehodě a 100 Kč poukázku na nákup u Mall.cz.

epojisteni.cz

Jak společnost kontaktovat

Nejlépe se se společností seznámíte pomocí jejich webu, na kterém také naleznete všechny důležité informace včetně nejrůznějších zajímavých článků a recenzí přímo od klientů. V případě jakýchkoli potíží jsou k dispozici vyškolení specialisté, kteří vám dokáží s čímkoliv poradit. Kontaktovat je můžete na infolince.

Výhody

 • vlastní licenci od České národní banky, která garantuje férový přístup bez podvodného jednání
 • udržuje partnerství s 13 nejvýznamějšími pojišťovnami na území České republiky
 • služby online srovnávače jsou zcela zdarma
 • web je přehledný a poskytuje podrobné srovnání
 • je největším poskytovatelem online pojištění v České republice
 • garantuje nejnižší ceny a také bezplatný právní servis
 • je zde možnost různých bonusů a slev
 • poskytuje nejširší nabídku na českém trhu
 • po výběru vhodného produktu velice ušetříte
 • na stránkách můžete najít všechny důležité informace
 • pracují zde vyškolení profesionálové, kteří poskytují skvělé poradenství po telefonu
 • web je dostupný jak v češtině, tak v angličtině

Nevýhody

 • neexistuje mobilní aplikace
 • volání na zákaznickou linku je placené, ale po zadání kontaktu vám zavolají zdarma zpět
 • vše se dá vyřídit pouze online nebo po telefonu, osobně to jde jen výjimečně

Shrnutí

Pokud hledáte naprostou garanci nejnižší ceny a rychlé vyřízení všeho potřebného, není lepší varianty než právě ePojištění.cz. Nabízí mnohem více bonusů než leckteré jiné srovnávače a jeho výhody převyšují nevýhody. Vše je rychlé, přehledné a do deseti minut vyřízené. Neztrácíte tedy čas složitým hledáním a obvoláváním pojišťoven. Také ušetříte tisíce korun. Nabídky povinného ručení si můžete srovnat jak potřebujete a jak je to pro vás nejpřehlednější. Webová stránka nenabízí pouze online kalkulačku, ale také spoustu zajímavých článků, které vám dokáží leccos osvětlit, aniž byste museli volat na zákaznický servis.

Při konzultaci po telefonu narazíte pouze na příjemné lidi s lidským jednáním a hlavně vám nic není vnucováno. Tamní konzultanti ochotně poradí a vše potřebné vysvětlí. Když jim vysvětlíte svou situaci a sdělíte potřebné údaje, jsou schopni najít vám povinné ručení na míru. I jako nezkušenému prvovlastníkovi vozidla vám žádnými podvodnými praktikami nebudou škodit, ale naopak velice ochotně a odborně poradí a provedou vás spletitými uličkami prvního zařizování povinného ručení. Porovnání cen přes tento online srovnávač mohu pouze vřele doporučit.

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}