.st0{fill:#FFFFFF;}

Úrazové pojištění od České pojišťovny – recenze a zkušenosti 

 25 dubna, 2019

lucie.jenickova

5/5

Úrazové pojištění nedokáže úrazům předejít, ale dokáže pomoci s nepříjemnou finanční situací, která vlivem úrazu přichází, velice ulehčit léčbu nebo rekonvalescenci. Finanční rezerva je důležitá nejen pro zaměstnance, ale i pro OSVČ, kteří přichází v obou případech o velkou část nebo klidně i celý příjem financí. Příjemná i je flexibilita v sestavení úrazového pojištění přesně vám na míru. Velkou výhodou pojištění poskytovaného Českou pojišťovnou jsou peníze ihned po stanovení diagnózy, odškodnění za každý den léčení i bez neschopenky, další peníze v případě doživotních následků nebo třeba úhrada hospitalizace v nemocnici. Pojišťovna nabízí řešení i pro případ, jste-li aktivním sportovcem, máte rádi extrémní sporty nebo nebezpečné povolání.

Kdo je Česká pojišťovna

Česká pojišťovna má více jak 190letou tradici v poskytování životního i neživotního pojištění a na českém trhu je jednou z nejvýznamnějších pojišťoven. Poskytuje individuální životní i neživotní pojištění pro malé i velké klienty, kterých má téměř 3 miliony.

 

Česká Pojišťovna
Česká Pojišťovna

Nabízená pojištění

  • V případě smrti pojištěného následkem úrazu pojišťovna vyplatí osobám uvedeným ve smlouva jakožto obmyšleným osobám kromě plnění ze základního pojištění navíc uvedenou pojistnou částku.
  • V případě smrti pojištěného následkem úrazu v motorovém vozidle s maximálně 7 sedadly vyplatí pojišťovna osobám uvedeným ve smlouvě k plnění ze základního pojištění navíc uvedenou pojistnou částku.
  • Pojištění doby nezbytného léčení úrazu – Pokud úraz zanechá pojištěnému trvalé následky dle podmínek smlouvy, pojišťovna vyplatí pojištěnému uvedenou pojistnou částku. Pro posouzení rozsahu trvalých následků je rozhodný jejich stav po jednom roce od úrazu.
  • Trvalé následky úrazu s progresivním plněním – Pokud dojde k úrazu pojištěného a reálná doba léčení tělesného poškození způsobeného úrazem je delší než jeden týden, vyplatí pojišťovna plnění za každý den doby nezbytného léčení do maximálního počtu dní odpovídajících příslušnému tělesnému poškození dle sjednané smlouvy. Plnění závisí na délce doby nezbytného léčení.
  • Hospitalizace následkem úrazu – Pokud dojde k úrazu, jehož následkem bylo z lékařského hlediska nezbytné poskytnutí nemocniční lůžkové péče, bude vyplaceno pojistné plnění v závislosti na délce hospitalizace.

Sjednání úrazového pojištění on-line

Nemáte čas chodit na pobočku? Nevadí. Na webových stránkách České pojišťovny si můžete úrazové pojištění zařídit on-line během pár minut. Po otevření formuláře stačí vyplnit vaše osobní údaje včetně svého povolání a požadované frekvence platby pojistného, a během pár chvilky se vám ukáží 3 různé varianty pojištění, ze kterých si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Základní varianta zahrnuje pojištění pro případ smrti následkem úrazu a  trvalých následků způsobených úrazem. Komplexní varianta už zahrnuje i pojistné pro hospitalizaci vlivem úrazu a denní plnění za dobu nezbytně nutnou ke zhojení nebo ustálení tělesného poškození způsobeného úrazem s dobou léčení delší než 1 týden. Varianta pro náročné zahrnuje totéž, ale s vyššími sumami. Platbu můžete provádět dle svého uvážení ročně (sleva 3 %), pololetně (sleva 2 %), nebo čtvrtletně (sleva 1 %).

Další kontakty do České pojišťovny

Česká pojišťovna, tak jako všechny ostatní podobné instituce, má v České republice několik desítek poboček, kam je možné zajít a svůj požadavek vyřešit osobně. Ochotní jsou také operátoři na klientském centru, kam se dovoláte pod telefonním číslem 241 114 114 nonstop. Na stejném telefonním čísle je k dispozici také asistenční služba. K dispozici je také on-line formulář pro sepsání vašeho dotazu či požadavku, kde stačí uvést svůj e-mailový kontakt pro zaslání odpovědi z pojišťovny. Na webu nechybí ani veškeré dokumenty ke stažení, přehledné přímo v sekci s úrazovým pojištěním.

Klientská zóna

Skvělou variantou kontaktování je také Klientská zóna, kam se můžete zaregistrovat, přihlásit a sledovat své smlouvy on-line v elektronické verzi. Tato varianta je možná jen pro klienty České pojišťovny, kteří už mají smlouvu zřízenou pod svým rodným číslem. Velkými výhodami Klientské zóny je však možnost sjednání on-line schůzek na jakékoliv pobočce, přehled splatnosti smluv, výši pojistného a frekvence plateb, rychlé a snadné oznámení škody a přehled o stavu jejího řešení, elektronicky evidované dopisy od pojišťovny, možnost on-line úhrady pojistného platební kartou nebo přes bankovnictví vybraných bank a další z mnoha výhod, které mohou ušetřit čas.

Zdarma, jednoduše, na míru vašim potřebám a z pohodlí domova

Úrazové pojištění vám na míru si můžete nechat spočítat v kalkulačce pojištění k tomu určené – pokud si stále nejste jisti, jaké je pro vás to nejlepší, stačí jen vyplnit jednoduchý formulář, kde je potřeba zadat vaše osobní údaje včetně e-mailového a telefonního kontaktu a ozve se vám specialista na úrazové pojištění, se vším potřebným poradí a pomůže zařídit úrazové pojištění na míru vašim potřebám. Vše je zdarma, jednoduše a z pohodlí domova, aniž byste museli běžet na pobočku osobně.

Recenze a zkušenosti

  • Je mi 30 let, jsem svobodný manažer, který většinu času tráví v práci a na cestách. Když mám volno, rád jezdím na horském kole, na dovolenou nejčastěji vyrazím s partou přátel na kajak na divoké vodě. Můj život mě baví a rodinu zatím neplánuji. Uvažuji o tom, že je čas si pořídit vlastní byt s využitím hypotéky. Říkal jsem si ale, že kdyby se mi něco stalo, mohl bych se dostat do problémů. Proto jsem si vybral životní pojištění, které nabízí ochranu jak pro případ vážnějšího úrazu při jízdě na horském kole nebo v autě, tak pro případ lehčích úrazů při sportu. Navíc se mi pojištění bude hodit, až si budu vyřizovat hypotéku. Jiří
  • Jízda na kole je pro mě oblíbenou formou relaxace a odpočinku. Snad právě proto mě manželka doslova donutila zařídit si úrazové pojištění. Jako by už tenkrát něco tušila. Jedno sobotní ráno jsem se rozhodl sednout na kolo. Trasu celkem znám. Přesto jsem při vjezdu do první zatáčky přehlédl větev spadlou přes cestu. Následoval přemet přes řídítka a náraz do stromu. Myslím, že jsem na malou chvíli ztratil vědomí. V nemocnici z rentgenu vyplynulo, že mám zlomenou nohu a naražená žebra. Když se manželka dozvěděla, že to není nic vážného, spadl jí kámen ze srdce. O pojištění, které mi kdysi sjednala, jsem se vlastně nikdy nezajímal. Zato ona ano. Když mi oznámila, že mi pojišťovna kromě jednorázové částky bude platit ještě dobu, kdy budu na nemocenské, byl jsem rád, že nemusím řešit, z čeho zaplatím složenky. David
  • Je mi 37 let, jsem ženatý a mám dvě děti. Ve volném čase si jdu občas rekreačně zahrát hokej nebo zaběhat, ale většinu času věnuji rodině. Pracuji jako obchodní zástupce mezinárodní společnosti, kde vydělávám zajímavé peníze. Žijeme v rodinném domě poblíž Hradce Králové, na který jsme si vzali hypotéku. Ze svého platu si sice snažím vytvářet finanční rezervu, ale člověk nikdy neví, co ho potká. Pro případ, že nebudu schopen vydělávat současné peníze, jsem si zřídil životní pojištění. Ze svého oboru totiž velmi dobře znám případy, kdy po autohavárii zůstali pozůstalí bez prostředků. Petr
Odebírat komentáře
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}