Hledáte-li pojišťovnu, u níž byste si uzavřeli životní pojištění, můžete se spolehnout na silného hráče na poli českém i zahraničním – na pojišťovnu MetLife. Tuhle pojišťovnu jste mohli dříve znát pod názvem Amcico. Svým českým klientům se snaží vycházet vstříc už od roku 1992. Svou řadou flexibilních produktů dokáže pokrýt rizika, která život přináší. Společnost MetLife nabízí úrazové pojištění či cestovní pojištění. Její největší specializací je právě životní pojištění. Na více rizik se můžete pojistit pouhou jednou smlouvou.

Na co se specializuje pojišťovna MetLife?

I přesto, že jednotlivci mají u společnosti MetLife dveře otevřené, specializuje se tato pojišťovna spíše na rodiny, pro které nabízí pestrý program pojištění a řadu možností výhodného připojištění. Pracuje na principu zabezpečení rodiny v případě úrazu, smrti či invalidity. Obvyklé je pro ni pojištění osoby, na jejímž platu nejvíce závisí chod domácnosti a fungování všech členů rodiny.

UŠETŘETE NA ŽIVOTNÍM POJIŠTĚNÍ

Zcela nezávazná kalkulace. Výplata do 48 hodin. Až 30 % z ceny zpět.

metlife recenze

Pojišťovna MetLife své klienty chrání před riziky, které by mohly nepříznivě ovlivnit její finanční situaci. Mezi tato rizika patří závažná nemoc, dlouhodobá hospitalizace, invalidita, smrt a na to navazující problémy, k nimž zaručeně patří chybějící příjem, neschopnost splácet půjčku a hypotéku. Navíc společnost MetLife svým klientům nabízí i možnost investic. To znamená, nejen, že jsou pojištění proti riziku, nýbrž si mohou po určité době své naspořené peníze vybrat a libovolně využít.

Dalším důvodem, proč si můžete pojišťovnu MetLife oblíbit je zaručeně její flexibilita. Je jasné, že to, co sjednáte v jednom roce se může rychle změnit – změní se vaše finanční situace, změníte zaměstnání, oženíte se, vdáte se, narodí se vám miminko… tomu všemu se pojišťovna MetLife může přizpůsobit. Bude-li se vám zdát, že je vaše původně sjednaná pojistka neúplná, není problém sjednat si schůzku na pobočce a smlouvu upravit na míru vašim novým požadavkům.

Jaké produkty nabízí?

MetLife pojišťovna nabízí pestrý program pojišťovacích produktů, z nichž si každý přijde na své. Z životních pojištění si můžete vybrat:

 • investiční životní pojištění BalanceLife – s flexibilním úrokem pro zabezpečení celé rodiny. Toto životní pojištění kryje rodinu pro případ smrti a dožití. Hlavním pojištěným může být dokonce i dítě. Výhodná je jeho flexibilita, protože kdykoliv se dá pojistná ochrana rozšířit bez zkoumání zdravotního stavu. Toto klienti využívají třeba v případu svatby nebo narození dítěte. I zde existuje možnost připojištění na trvalé následky, chirurgické zákroky, rekonvalescenci. Zkrátka a dobře investiční pojištění BalanceLife se dokáže přizpůsobit klientům na míru. Samozřejmostí je tady i možnost investice.

 

 • rizikové životní pojištění TrendLife – s flexibilním úrokem, které kryje smrt, invaliditu, trvalé následky, hospitalizaci, dětská onemocnění a tak podobně. Toto životní pojištění nabízí bonus slevu 10% v případě, že krytí přesáhne 2 miliony Kč. Slevu až 20% nabízí svým klientům, kteří se zapojili do některých jejich programů, jako je nekuřák, prevence, prevence plus a tak dále. V tomto životním pojištění společnost MetLife odměňuje své klienty za věrnost.

 

 

 • rizikové životní pojištění Trend and Life – s flexibilním úrokem. Umožňuje pojistit až dvě osoby. Toto pojištění klienti hodně využívají v případě sjednávání hypotéky. Klienti jsou opět odměňování za věrnost. Pojišťovna jim nabízí i bonus 20% slevy, pokud se klienti účastní některých programů, jako je nekuřák, prevence, prevence plus a dalších programů.

 

 • investiční životní pojištění Vision – s flexibilním úrokem pro případ smrti a dožití. Je možné pojistit až 2 dospělé osoby a 5 dětí. Neumožňuje žádné připojištění, ale nabízí bonus slevu 20% v programech nekuřák, prevence, prevence plus, zaměstnání. U tohoto produktu mají klienti možnost zhodnotit své peníze.

 

 • investiční životní pojištění Garde – s flexibilním úrokem pro případ smrti a dožití, pro 2 dospělé a až 5 dětí. S bonusem odměny za věrnost a slevy až 20% v podpůrných programech.

 

 • investiční pojištění Fair Life – s flexibilním úrokem pro případ smrti a dožití. Bez možnosti připojištění. Pro 2 dospělé a až 5 dětí. S bonusem slevy až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence, prevence plus a jiné.

 

 • Investiční životní pojištění InvestLife – s flexibilním úrokem, které je určeno především pro zhodnocení peněz. Bohužel toto pojištění nenabízí žádnou možnost připojištění. Je pro případ smrti a dožití.

Jaké jsou největší výhody MetLife pojišťovny?

Jak vidíte, nabídka společnosti MetLife je opravdu pestrá. S výběrem vhodného produktu pro vás, na míru vašim potřebám, s ohledem na vaše rizika, vám společnost MetLife, respektive její zaměstnanci rádi pomohou. První otázku si ale musíte položit vy. Co od životního pojištění očekáváte? Přesně podle toho si můžete vybrat produkt, který zohlední vaše nároky. V tomto případě doporučujeme některý z investičních rizikových produktů s možností připojištění, které pokryje úplně vše, na co si zamanete. Věděli jste, že společnost MetLife dlouhodobě patří k cenově nejvýhodnějším společnostem? Právě u této společnosti narazíte na minimální množství výjimek v pojistném plnění. Navíc umožňuje pojistit celou rodinu na jedinou smlouvu, čímž se sníží míra povinné administrace.

Co říkají o MetLife pojišťovně její klienti?

 

 • „Při sjednávání hypotéky jsem potřeboval uzavřít životní pojištění. Vybírat z pestré nabídky pojistných produktů společnosti MetLife pro mě bylo potěšením.” Petr, 40 let.

 

 • „Na společnosti MetLife se mi líbí její smysl pro rodinu. Na jednu smlouvu jsem pojištěná s manželem i mými 2 dětmi.” Irena, 35 let.

 

 • „U MetLife jsem si uzavřel životní pojištění s možností investice. Zhodnocené peníze v pozdějším věku jako když najdu.” Pavel, 38 let

 

 • ”Při sjednávání životní pojistky u MetLife jsem měla trošku zmatek v nabídce jejich produktů. Se vším mi ale poradil nezávislý finanční poradce, který mi právě MetLife doporučil.”, Andrea, 46 let.

 

 • O společnosti MetLife jsem nikdy předtím neslyšel. Podle všeho je tato firma dost známá ve světě. Pojištěný jsem u ní jen krátce, tak uvidíme.” Viktor, 33 let.

 

Jak postupovat při vyřizování životního pojištění?

Při vyřizování životního pojištění není na škodu být obezřetný a dát si na čas. Finanční trh je plný nabídek, z nichž si můžete vybírat. Porovnat jedno pojištění s druhým můžete třeba na některém z internetových srovnávačů. Pomoct s výběrem životního pojištění vám může nezávislý finanční poradce, který vám MetLife pojišťovnu určitě doporučí.

Vyřízení životního pojištění však zvládnete i sami. Dokonce nemusíte nikam chodit. Dá se to zvládnout z pohodlí domova buď po telefonu, nebo skrz praktický formulář na webových stránkách společnosti.

Proč si uzavřít životní pojištění?

Ať už se rozhodnete pro životní pojištění od MetLife nebo od jiné společnosti, jistě si uvědomujete důležitost jeho sjednání. Životní pojistné sice může být pro většinu lidí obtěžující záležitostí, zrovna ve chvílích, když se nic neděje. Ale v případě vážného úrazu, hospitalizace, invalidity, či v nejhorším případě smrti může zachránit finanční situaci celé rodiny. Tím, že pokryje vzniklé závazky, které nebudete moci schopni splácet vám umožní naplno se soustředit na léčbu, rekonvalescenci či vyrovnání se se ztrátou blízké osoby.

Uzavření životního pojištění je podmínkou při sjednávání hypotéky.

Recenze: životní pojištění u MetLife

Štítky:    

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Roman Mareth Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Roman Mareth
Host
Roman Mareth

MetLife je nejhorší pojišťovna na kterou jsem kdy narazil,neznám většího blba včetně mé osoby která by s touto pojišťovnou uzavřela smlouvu!Platil jsem 1000 korun měsíčně a když jsem omarodil tak se na mě vykašlaly.Jsou to zmetci nyní se snažím o vypovězení smlouvy a hrají si na mrtvého brouka,požaduji totiž vrácení všech peněz.Lidičky pryč od této společnosti,mimochodem to pojištění jsem platil více než dva roky a dodnes mě to vyloženě štve.