Životní pojištění Můj život

Tento produkt České pojišťovny nabízí životní pojištění pro skutečně celou rodinu, přičemž nemusíte zakládat několik smluv, ale jednoduše celou rodinu pojistit v jedné jediné smlouvě. Pokud byste si nevystačili se základem, které pojištění nabízí, můžete zvolit také několik připojištění dle vašeho vlastního výběru. Mezi jednou z výhod tohoto pojištění je také fakt, že v případě výpadku vašeho příjmu pojišťovna tento výpadek hravě pokryje. Výhodou je také možnost sjednat pojištění jen na krátkou dobu, čítající jen několik měsíců. Jak je z úvodních vět patrné, pojištění Můj Život nabídne velmi individuální možnosti pro každého klienta, který bude toto pojištění zakládat.

Co vše pojištění nabídne

Nejdříve bychom si měli říct, co vám takové pojištění vlastně nabízí. Velkou výhodou je, že pojištění Můj život vám zaručí příjem i v případě dlouhodobé pracovní neschopnosti. Za každý den, kdy budete mít neschopenku, vám pojišťovna vyplatí smluvené peníze. Jestliže by se stalo, že by vás dohnala vážnější nemoc, nabídne vám toto pojištění peníze na kvalitní péči, takže se nemusíte obávat toho, že byste neměli peníze na léčbu, případně že byste museli volit méně kvalitní zařízení, kde se by léčba uskutečnila.

UŠETŘETE NA ŽIVOTNÍM POJIŠTĚNÍ

Zcela nezávazná kalkulace. Výplata do 48 hodin. Až 30 % z ceny zpět.

Když už budete potřebovat dlouhou rekonvalescenci, pojištění se postará o hrazení výloh za renomovaná zdravotnická zařízení. Návrat do běžného života tak bude mnohem jednodušší. Navíc získáte také peníze za každý den léčby, která bude nezbytná. Díky tomu se nemusíte obávat, že i v nejtěžších časech by se na vás pojišťovna vykašlala. Pokud byste tedy ztratili příjem, pojišťovna se postará o to, aby byly splaceny také splátky vašeho úvěru.

životní pojištění můj život

Vedle toho vám v rámci tohoto pojištění dává pojišťovna možnost investovat vaše volné prostředky tak, aby se peníze zhodnotily a neležely vám jen tak na účtu. Vedle pojištění tak můžete získat také skvělé investiční příležitosti, které na vás čekají.

V životě se může stát spousta věcí, a tak není divu, že páry také občas potřebují umělé oplodnění. I na to myslí životní pojištění Můj život, které určité výlohy za IVF zaplatí za vás! Nevýhodou ale je, že pokud dítě závažně onemocní, pojistka Můj život na tuto možnost bohužel nepamatuje. Nejedná se samozřejmě o onemocnění dětí pouze z IVF ale všeobecně všech dětských pacientů.

I přes všechny tyto možnosti, které vám pojištění nabídne, se nejedná o pojištění, které by výrazně vybočovalo z běžného průměru, který nabízejí jiné pojišťovny. Je tak třeba dobře zvažovat, zda se vám výhody tohoto pojištění skutečně hodí.

Smrt bez starostí

Ačkoli je smrt blízkého člověka vždy tragédií, pozůstalost a další věci kolem se ale vyřídit musí. Pojištění myslí i na tyto případy, kdy nemáte moc chuť cokoli zařizovat. Pojištění Můj život vám přidělí osobního asistenta, který vám v těchto těžkých časech pomůže vše vyřídit, abyste neměli tolik starostí vy.

Navíc, pokud víte, že vás čeká nebezpečná dovolená nebo cokoli podobného, můžete si v rámci tohoto pojištění aktivovat až na 21 dní navýšení pojistného krytí. Můžete si tak bez starostí užívat adrenalinové dobrodružství a nemyslet na následky, které by mohly z takovéto dovolené být.

Pokud navíc zjistí lékaři závažné onemocnění, můžete se dočkat opravdu zvláštní péče i peněz navíc. Záleží však na tom, jak budete mít toto pojištění koncipované. Na výběr má každý a tak záleží pouze na vás, jak se rozhodnete a jak si pojištění nakombinujete.

Co říkají lidé

Lidé si pojištění Můj život poměrně pochvalují, trošku ale zamrzí fakt, že pojišťovna nevyplatí ani korunu v případě, že postižený zemře v důsledku teroristických činů nebo v důsledku války. Naopak jako velké plus vnímají lidé především možnost pojistit všechny stupně invalidity.

Je ale jedna věc, která lidem vyloženě vadí, a to jsou netransparentní poplatky, které pojišťovna nemá nikde přehledně uvedené. Může se tak stát, že na poplatcích nakonec zaplatíte více, než kolik byste vůbec čekali. A zrovna u tak velké pojišťovny, jakou Česká pojišťovna bezesporu je, je to velká kaňka.

Pravdou také je, že se jedná o jedno z nejdražších pojištění, které na tuzemském trhu najdete. I přes tuto skutečnost je například problém s rizikovým těhotenstvím, kdy žena nedostane prakticky ani korunu. A takto by ale životní pojištění se vším všudy asi fungovat nemělo.

Velkou výhodou pro stávající klienty tohoto pojištění je především možnost měnit a upravovat smlouvu během toho, co samotná smlouva běží. Pokud tak budete potřebovat cokoli změnit, ať už je důvod jakýkoli, můžete se na pojištění Můj život spolehnout a jednoduše pojištění změnit.

Mnoho životních pojištění nemyslí na relativně základní zranění, mezi které patří také popáleniny a omrzliny. To ovšem toto pojištění zahrnuje, a tak v případě, že některý takový úraz utrpíte, pojišťovna vás samozřejmě odškodní.

Podstatné informace

Ačkoli je článek sám o sobě poměrně obsáhlá, nezazněly ještě všechny podstatné informace, které byste vědět měli a které by vás mohla jistě zajímat. Pojištění Můj život nabídne libovolné kombinace různých pojistných nástrojů, takže si budete moci zvolit pojištění přesně podle sebe a svých potřeb.

I když má toto pojištění, stejně jako všechna ostatní, své nevýhody, přiznává Česká pojišťovna peníze za stupeň invalidity skutečně rychle. Nebudete tak čekat dlouhé měsíce na vyplacení prostředků, které vám dle uzavřené smlouvy náleží. Stejně tak nebudete čekat na to, než pojišťovna stupeň invalidity uzná přes nezávislé lékaře atd.

Pojištění nejsou jen peníze, ale také služby. V rámci pojištění Můj život můžete využívat služeb, které vám pojišťovna nabídne. Ať už se jedná o lékařské konzultace nebo například pomoc s vyřizováním nejrůznějších papírů. Pojistit navíc můžete až deset osob, z nichž devět z nich mohou být děti. Když už se bavíme o dětech, nejrůznější asistenční služby jsou také pro děti. Záleží jen na vás, jak rozšířené pojištění si zřídíte.

Maximální věk, kdy můžete svoji pojistku uzavřít, je 96 let a maximální délka pojistky je 84 let. Je vidět, že se skutečně jedná o životní pojištění se vším všudy. Vybírat můžete také z různých frekvencí plateb, přesně podle toho, jak to bude vyhovovat vám. Samozřejmostí pak jsou různé slevy a bonusy za věrnost.

Co mě vyjde nejlépe?

Nabídka pojišťoven je méně či více komplikovaná, a proto může být složitější se v těchto nabídkách vyznat. Pokud by tak člověk netušil, po jakém pojištění sáhnout, může mu rozhodně pomoci tento nástroj.

Velmi snadno a rychle získáte povědomí o nabídkách pojišťoven, takže si budete moci sami zvolit ten nejvýhodnější produkt přímo pro vás. Nemusíte tak utrácet za předražené finanční a pojišťovací poradce, a vše si zjistíte velmi pohodlně a snadno sami, navíc zdarma. Nemusíte si také zajišťovat schůzky a vše pohodlně zvládnete ze svého křesla.

Po přečtení celého článku se dá říci, že pojištění Můj život je opravdu zajímavý finanční nástroj, který může být pro mnohé klienty více než jen zajímavý. Avšak při použití zmíněného kalkulátoru bohužel zjistíte, že zase tak cenově výhodné pojištění to není.

Zjistěte si tak ještě dnes, které pojištění je pro vás to nejlepší a sami uvidíte, jaká nabídka vás zaujme zdaleka nejvíce. Nad cenami budete možná ještě celkem překvapeni. Třeba najdete přesně takovou, která vám vyhovuje.

Recenze: Životní pojištění Můj život

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Blesk Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Blesk
Host
Blesk

Dobré pojištění