.st0{fill:#FFFFFF;}

Nejlepší úrazové pojištění pro rok 2020 

 23 července, 2019

Jana Vochková

5/5

Nikdo z nás neví, co se mu v životě může přihodit. Nejsou to jenom pozitivní věci, které nás mohou potkat. Objevit se samozřejmě mohou také ty negativní. Ty už tak příjemné nejsou. Co je určitě obávaným problémem, to je zranění. To si můžeme způsobit při sportovní aktivitě, ale při běžné chůzi, naší krátkodobou nepozorností. A v tu chvíli začíná mnoho problémů, které souvisí s tím, že jsme vyřazeni z běžného života. Jak něco takového řešit?

Pomoci mohou pojišťovny

Není radno tuto situaci podceňovat, jelikož stát se může komukoliv cokoliv. V tu chvíli mohou přijít vhod pojišťovny. Ty jsou zde proto, aby pomohly pokrýt rizika, která mohou v souvislosti se zraněním nastat. Samozřejmě nedokážou zmírnit bolest, ani nedokážou urychlit léčbu. Dokážou však přinést kompenzaci v podobě nemalých finančních prostředků. Díky tomu nebude váš život až ta výrazně ovlivněn – pokud jde o finanční stránku, nehledě na fakt, že můžete získat i mnoho peněz navíc.

Sjednejte si to nejlepší úrazové pojištění pro rok 2020

Jaké pojištění pro vás bude to pravé? Které je tím, u kterého máte jistotu, že dokáže pokrýt rizika spojená právě s vaším zraněním? Je to úrazové pojištění. To může mít napříč pojišťovnami celou řadu podob a vybrat to nejlepší nemusí být vždy jednoduché. I proto se podíváme na to, co byste měli při výběru zohlednit a na co všechno se soustředit. Poté budete mít jistotu, že sjednáváte to nejlepší úrazové pojištění pro rok 2020, ale i pro roky další. Co je o této pojistce důležité vědět?

úrazové pojištění na rok 2020

Roli hraje i konkrétní pojišťovna

Pojišťoven, které nabízí úrazové pojištění, je na trhu mnoho. I její výběr může ovlivnit to, jak budete spokojeni v případě pojistné události. Jednotlivé pojišťovny se liší nejenom nabídkou a charakteristikou svých produktů, ale také třeba počtem poboček, rychlostí vyřízení různých věcí, ale i svou velikostí a svou stabilitou. A samozřejmě se liší také cenou. To vše jsou věci, které je na místě zvážit a v některých případech udělat kompromis. Často platí, že menší pojišťovny jsou výhodnější a flexibilnější, zatímco ty velké mají jistotu zázemí a dostatku poboček. Co preferujete vy?

Myslet lze také na budoucnost

Jak vypadá klasické úrazové pojištění? Vztahuje se právě ke konkrétnímu úrazu, který si způsobíte. A na jeho základě vám pojišťovna vyplatí takzvané plnění. To je onen základní a také klasický produkt. Kdo chce přece jenom něco více a nechce myslet jenom na současnost, ale také na budoucnost, má možnost sjednat si i takzvané životní pojištění. Už název jasně ukazuje, že nejde jenom o pojištění situace, kdy se zraníte. Jde o pojistku, kdy pojišťujete celý svůj život a mnoho situací, které mohou nastat. V tu chvíli může do hry vstupovat i rodina, která v případě neočekávaných událostí získává také peníze na zvládnutí následujících let.

Ani tím ale možnosti životního pojištění nekončí. Řada z nich nabídne i takzvanou investiční složku. Ta znamená, že hrazená částka bude z části použita na vaše pojištění a z části na investice. Znamená to, že si peníze můžete střádat a zhodnocovat a následně je v budoucnu vybrat a využít. I takový dnes může být kvalitní pojistný produkt.

Nejsou to jenom peníze za úraz, které je možné získat

Opět se vraťme k tomu, jak dnes vypadá ono základní úrazové pojištění. Jeho charakteristikou je to, že po svém zranění žádáte po pojišťovně požadované pojistné plnění. Jeho výše se odvíjí hlavně od typu úrazu a toho, jak je bodově ohodnocen. Čím závažnější úraz, tím více peněz. Tím ale i větší problémy s návratem do běžného života.

Kdo se však nespokojí se standardem, ale hledá nejlepší úrazové pojištění pro rok 2020, ten může zvolit i mnohem lepší a zajímavější parametry dané pojistky. Ty mohou být spojeny například s kompenzací v souvislosti s vyplácením nemocenské. Mohou se objevit i kompenzace ušlého zisku. Stejně tak nelze zapomínat ani na možnost pojistit si například pobyt v nemocnici a další životní situace, které s úrazem stále určitým způsobem souvisí a kde mohou nastat finanční, ale i jiné komplikace.

Pojistku lze sjednat i pro celou rodinu

Výhodou současných pojišťoven se stává také určitá jednoduchost. Co to znamená? U těch nejlepších se může pojistit třeba i celá rodina. Není nutné, aby měl každý jednu smlouvu, jelikož stačí jedna rodinná. Přesto bude mít každý své úrazové životní pojištění, jasně specifikovaných parametrů. Dobrá volba pro toho, kdo chce myslet nejenom na sebe, ale i na svého partnera nebo partnerku a také na své děti. To vše bez nutnosti je nějak výrazně obtěžovat s administrativou a řadou dalších formalit.

Důležitou roli hraje výše pojistného plnění

Výše jsme si zmínili, jak mohou vypadat jednotlivé pojistky u různých pojišťoven. Na to je třeba navázat také tím, že při sjednání hraje roli i výše pojistného plnění. Je jasné, že každý by měl volit tu pojistku, kde jsou dané částky co možná nejvyšší. K nim se mohou načítat i různé bonusy a násobky, se kterými lze získat vyšší částky, než je standard. Roli zde hraje i typ úrazu, případné trvalé následky, ale i smrt. To vše jsou věci, které je před sjednáním dobré zhodnotit a zvážit.

Důležitá je také cena pojistky

Máte jasno v tom, co od které pojišťovny očekávat, pokud jde o nabídku a charakteristiku jednotlivých možností? Potom nezapomínejte na poslední důležitou věc – a to kolik za úrazové pojištění zaplatíte. Co je ideální? Samozřejmě získat co nejvíce za co nejméně peněz. V tu chvíli mluvíme o tom, že sjednáváte nejlepší úrazové pojištění pro rok 2020.

Zdá se vám to složité? Existuje jednoduchá možnost, jak najít nejlepší úrazové pojištění

Ano, je toho mnoho, co je třeba zohlednit a co je třeba vzít v potaz. Mnoho lidí má proto ze sjednání této pojistky obavy. Ty nejsou na místě, jelikož existuje cesta, kterou může využít každý. Bude stačit pouze 10 minut vašeho času a budete mít pojistku přesně podle vašich představ. Jak na to? Doporučujeme začít na portálu Chytrý Honza.cz. Ten mnoho lidí zná hlavně jako místo, kde mohou sjednat hypotéku, nebo pojistku pro své auto. Pravda je ale taková, že právě na něm sjednáte i to nejlepší úrazové pojištění pro rok 2020.

Stačí jenom pár základních údajů

Kdo se rozhodne pro využití tohoto portálu, toho překvapí ona jednoduchost, s jakou lze vhodnou pojistku najít a následně i sjednat. Stačí pouze pár základních informací, které zná každý. Jedná se o:

  • Rok narození
  • Počet dětí
  • Typ povolání
  • Výši příjmu
  • PSČ bydliště
  • Kontaktní údaje

To je vše, co vám k nalezení té pravé pojistky stačí. Po stisknutí příslušného tlačítka už vidíte jednotlivé pojišťovny a jejich produkty. V tu chvíli stačí udělat hlavní selekci toho, co vám přijde dobré a co nikoliv. A pokud si nejste jisti? Žádný problém. Tento srovnávač pojištění má i své specialisty, kteří jsou tu od toho, aby pomohli. A to skutečně k výběru produktu, který vám bude doslova šitý na míru.

Pojistěte se co nejdříve

Mnoho lidí si říká, že se jim nic nemůže stát. A tak sjednání pojistky stále odkládají. To je dnes tou největší chybou, jakou můžete udělat. My doporučujeme neváhat a pojistit se co nejdříve. Nikdy nevíte, co se vám stane zítra, za pár hodin, nebo třeba i za několik desítek minut. Podívejte se na online srovnávač, udejte prvotní informace a zjistěte, jaké pojistky mohou být pro vás ty pravé. V dnešní době není dobré nijak riskovat!

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}