Úrazové pojištění obecně je určeno osobám, které jsou zodpovědné a snaží si určitým způsobem chránit nejen kvalitu svého života před možným úrazem a tím spojenou i možnou finanční ztrátou, ale i kvalitu života svých blízkých, kteří jsou na něm závislí. Při sjednání úrazového pojištění jsou nejen finančně zabezpečení pro případ úrazu, ale také díky tomu finančně zabezpečí osoby závislé na příjmech daného klienta (například rodič od dětí, pracující otec jehož partnerka je na mateřské dovolené nebo dospělá osoba pečující o hendikepovaného, nebo starší a imobilní rodinné příslušníky).

Mnoho pojišťoven rovněž umožňuje sestavit si úrazové pojištění přesně podle svých představ s volbou různých rizik dle individuálních potřeb a s přihlédnutím na životní styl a standardy klienta.

UŠETŘETE NA ŽIVOTNÍM POJIŠTĚNÍ

Zcela nezávazná kalkulace. Výplata do 48 hodin. Až 30 % z ceny zpět.

Většina pojišťoven jde s dobou kupředu ruku v ruce spolu s novými technologiemi, a proto umožňuje svým klientům založit si úrazové pojištění pomocí on-line formuláře během pár minut a s úhradou první platby prostřednictvím on-line karty.

Úrazové pojištění
Úrazové pojištění

Příklady pojišťoven, u kterých lze založit úrazové pojištění on-line

Příkladem pojišťoven, kde je možné zařídit si úrazové pojištění on-line během několika minut, jsou například:

  • AEGON pojišťovna,
  • AXA pojišťovna,
  • Česká pojišťovna,
  • NN pojišťovna a penzijní společnost,
  • UNIQUA pojišťovna,
  • nebo Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR.

A pokud by se vám cokoliv nedařilo, na prodejnu nutně běžet nemusíte. Vždy existuje možnost nechat si poradit od operátorů, kteří jsou na kontaktním telefonním čísle dané pojišťovny, které se však liší pracovní dobou.

Zdarma, jednoduše, na míru vašim potřebám a z pohodlí domova

Úrazové pojištění vám na míru si můžete nechat spočítat v této této kalkulačce. Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář, kde je potřeba zadat vaše osobní údaje včetně e-mailového a telefonního kontaktu a ozve se vám specialista na úrazové pojištění, se vším potřebným poradí a pomůže zařídit ideální úrazové pojištění na míru vašim potřebám. Vše je zdarma, jednoduše a z pohodlí domova, aniž byste museli běžet na pobočku osobně. Zároveň slouží pro obecné srovnání nabídek pojišťoven.

Jak zřídit úrazové pojištění online

Štítky:                                

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na