Před nedávnem jsem si pořídila nový vůz, jehož výběr mi jakožto ženě bez partnera, dal opravdu velmi zabrat. Samozřejmě jsem jakožto žena hleděla v prvé řadě na vzhled a také barvu daného vozu a až na druhém místě byla jeho funkčnost, u které jsem si ovšem nechala poradit z řad odborníků. Doufala jsem tedy, že poslední zátěžovou zkouškou při mém výběru vozu bude především jeho výkon a také objem motoru včetně vybavení vozu. Opak byl ovšem pravdou, která přišla najevo až za několik hodin poté, co jsem vůz měla zaparkovaný před svým domem, a sice se jednalo o to, kde seženu na svůj vůz výhodnou autopojistku. Respektive na jakou společnost se mám obrátit s vědomím, že mi nenabízí jen předražený produkt, nýbrž něco, co opravdu ocením a přitom nezruinuji svou peněženku. Zkusila jsem tak aplikaci s názvem Můj Dok, u které jsem byla zpočátku sice trochu na rozpacích, ale posléze jsem si na vyhledávání vhodného pojištění za pomoci této aplikace přece jen zvykla.

Čím mne aplikace Dok (resp. Můj Dok) potěšila?

Ač se to k mému věku nemusí zdát, mám ráda aplikace všeho druhu, které mi šetří čas a mnohdy i peníze. Snažím se jít s dobou a myslím si, že spousta aplikací, která je navíc ke stažení zcela zdarma, umí být mnohdy velmi nápomocná. K tomuto závěru jsem došla i v případě aplikace Můj Dok (odkaz na vyzkoušení zde), která ovšem ač se to bude zdát neuvěřitelné, nevedla k mému konečnému výběru autopojištění, ale k tomu se dostanu za chvíli. V prvé řadě bych především chtěla zmínit fakta, která mne na této aplikaci velmi zaujala. Kromě toho, že jsem v ní našla nevhodně sestavenou pojistku mého muže, který si nechal pojistit automobil před necelým rokem a nebyl s pojistkou a to zejména s částkou za pojištění příliš spokojen. Aplikace totiž dokáže načíst smlouvy různých autopojistek a najít v nich zádrhele, respektive položky pojistky, které konkurenční pojišťovny nabízí o poznání levněji či za lepších podmínek a rozsahu. Můj muž tak po roce zjistil, že za pojistku pojišťovně platí zbytečně mnoho peněz a že se na ni nevztahují až takové výhody v případě jakékoliv kolize. Neváhal tak a našel si mnohem levnější autopojištění u konkurenční pojišťovny. Jeho výběr byl jednodušší v tom, že měl celou řadu bonusů, jakožto řidič z povolání, což se nedá říci o mne, jelikož jsem řidičkou teprve druhým rokem a mé bonusy jsou opravdu žalostné. I tak jsem ovšem nepřestala doufat, že seženu něco, co pro mne i přes můj věk a malé procento bonusů, bude výhodné.

dok pojištění recenze

Ušetřete na povinném ručení

Úspora až 75 %. Srovnejte nabídky pojišťoven.

Na aplikaci Můj Dok mne rovněž zaujalo, že dokáže ohlídat data na smlouvách pojistek a v momentě, kdy se vaše pojistka bude blížit ke konci, vám nabídne tu nejlepší možnou variantu pojištění ušitou přímo na míru. Dále aplikace umí v případě nouze pomoci s kompletním vyřízením pojistné události, pro spokojenost obou zúčastněných stran. Ušetří tak nejen váš čas, ale i vaše peníze, což rovněž velmi kvituji.

DOK index mne velmi potěšil

Velmi mile mne potěšil takzvaný DOK index, který tato aplikace sestavuje ke každé nahrané smlouvě. DOK indexem se rozumí takový index, který ve škále od 1 do 10 zhodnotí vaši stávající smlouvu se všemi možnými nabídkami na trhu. Čím je vaše pojištění lepší, tím větší DOK index samozřejmě dostáváte. Můžete tak na základě toho například zjisti, že vaše havarijní pojištění, kterým momentálně disponujete, nabízí kupříkladu velmi nízký limit pro krytí, tudíž vám aplikace udělí kupříkladu DOK index ve výši 2.2. Ihned na to reaguje nabídkami, které by se vám mohli, lépe vyplatit a nabídne vám tak možnost přejít k jiné společnosti, která tyto podmínky ve svých smlouvách nabízí.

Můj Dok

K dispozici vám jsou i odborníci v oboru

Aplikace Můj Dok je sice velmi praktická a dokáže si za pomoci chytrých algoritmů vyžádat uživatelskou pozornost, ovšem jak se říká, technika je stále jen technika, tudíž vám na některé otázky i přes všechny možné funkce, nebude nikdy schopna odpovědět. A právě z tohoto důvodu vám jsou k dispozici odborníci v oboru, kteří vám vždy mile rádi na všechny vaše všetečné otázky, odpoví. I já sama jsem využila jejich služeb a telefonicky kontaktovala velmi nápomocného pracovníka tamního call centra, který mi na všechny mé otázky dokázal náležitě odpovědět. Samozřejmě se s pracovníky můžete spojit i za pomoci chatu, který v současné době vládne světu, on-line se vždy někdo naleznete.

K čemu je vlastně Můj Dok dobrý?

Po několika málo minutách brouzdání v aplikaci velmi dobře pochopíte její jednoduchý a prostý princip. Její obrovskou výhodou je, že pokud se rozhodnete pro její instalaci, budete mít 24 hodin denně a po sedm dní v týdnu jistotu, že vaše pojistky budou dostupné na jednom jediném místě a tím bude právě aplikace Můj Dok. Automaticky vás také aplikace vždy upozorní na to, že se blíží určité důležité datum ve vaší smlouvě či konec vašeho smluvního závazku. Pojistku na míru vám posléze vždy doporučí v ten správný čas. Před vypršením smlouvy či v případě, kdy byste mohli mít sjednanou smlouvu s lepšími podmínkami, stejně tak, jako se to stalo právě u mého muže. Vždy vám navíc kromě jiného nabídne pomocnou ruku při řešení pojistných událostí, aby byla spokojenost vždy na obou stranách. O osobní přístup a péči ke klientovi je zde rovněž velmi dobře postaráno. Když jsem tedy hledala vhodnou variantu svého nového pojištění, což byl opravdu oříšek, mohla jsem mít vždy přehled o nabídkách všech dostupných pojišťoven na jednom místě a jednoduchým způsobem, jsem se tak mohla dozvědět o všech pro i proti daných společností. Kromě jiného jsem neměla absolutně žádné obavy z toho, že by se má osobní data ze smluv dostali ke třetím stranám. Veškerá osobní data i data o samotných osobách, jsou totiž v těch nejlepších rukách.

Ve finále zvítězilo ePojištění

Asi jako každá aplikace, má i aplikace Můj DOK své jisté mouchy. Po několika pokusech o vyhledání o vhodnou pojistku jsem se přece jen raději odkázala na portál ePojištění, který mi nabídl velmi rychlé srovnání všech možných nabídek autopojištění na jednom místě. Aplikaci Můj DOK bych jistě spíše využila v případě, kdybych již měla uzavřenou nějakou smlouvu a potřebovala bych se pouze ujistit, že mi na ní nepadají veškeré mé úspory zbytečně, stejně tak, jako k tomuto zjištění dospěl díky aplikaci Můj DOK právě můj muž.

Na ePojištění jsem ovšem do dvou minut věděla, po zadání všech nezbytných parametrů, které jsou k výpočtu povinného ručení třeba, o jaké pojištění bych měla jevit zájem a od kterého bych měla dát ruce raději pryč. Mé srdce si tento srovnávač získal nejen z toho důvodu, že jsem výhodné pojištění opravdu získala, nýbrž i proto, že jsem si zde mohla sjednat rovnou i havarijní, které mi bylo doporučeno nejen manželem, ale i blízkými známými. Tudíž jsem neváhala a začala srovnávat i v tomto ohledu. Rovněž se mi dostalo adekvátní odpovědi a byla jsem tak nesmírně šťastná, že jsem konečně v cíli. Nyní s mužem přemýšlíme, zda se nerozhodneme ještě pro pojištění domácnosti, to už je ale zase jiné téma. Jak tedy říkám, oříšek v podobě výhodného povinného ručení jsem rozlouskla ve finále na tomto portále, které mi nabídlo velmi výhodnou pojišťovnu, která se mne velmi ráda ujala a ve které jsem své pojištění rovněž i k mé velké spokojenosti nakonec sjednala. Ač byla cesta za výhodným autopojištěním fuška, nakonec vše dobře dopadlo a jsem spokojená já i můj muž.

Recenze aplikace na pojištění Dok

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Daniel Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Daniel
Host
Daniel

Dobrý den, prosím máte někdo zkušenosti, zda se vyplácí se stále přepojišťovat? z dlouhodobého hlediska? stíháte to někdo sledovat?