.st0{fill:#FFFFFF;}

Direct pojišťovna – seznam poboček 

 24 dubna, 2019

lucie.jenickova

5/5

Direct pojišťovna se specializuje na neživotní pojištění, které nabízí lidem coby fyzickým osobám, ale také firmám. V případě firem se soustředí na splnění tech nejčastějších požadavků podnikatelů, dokáže pojistit jejich specifické potřeby např. podle typu oboru, ve kterém působí. Pojištění si můžete sjednat zpravidla na pobočce, u makléřů, ale stejně tak naprosto jednoduše přes internet nebo telefon. Pokud preferujete osobní kontakt na pobočce, představíme vám všechny pobočky této pojišťovny, kterými disponuje po celé České republice.

Kdo je Direct pojišťovna

Působí na českém trhu už od roku 2007, kdy představovala zprvu první pojišťovnu nabízející své produkty výhradně prostřednictvím on-line nabídek. Díky tomuto způsobu působení mohla svým klientům nabídnout flexibilní služby za přijatelné ceny. Díky různorodosti svého zaměření získala Direct pojišťovna v roce 2011 například ocenění pro Nejdynamičtější pojišťovnu nebo jakožto Pojišťovací inovátor v tomtéž roce. Po 5 letech působení však v roce 2012 tato pojišťovna svou činnost ukončila, ne však na dlouho. Během dvou let se na trh vrátila a to i s koncepcí pojišťovny pro lidi, kdy nabízí rychlá, spolehlivá a srozumitelná řešení.

Direct pojišťovna - jedna z poboček
Direct pojišťovna

Cíle a vize

Direct pojišťovna se neustále vyvíjí s vidinou toho, že věci v pojišťovnictví mohou fungovat i lépe. Pojišťovnou pro lidi je především proto, že si zakládá i na přímé komunikaci bez složitého jazyka, ukrytých háčků, hvězdiček a nenápadných poznámek malým písmem pod čarou. Mimo to však i na přátelském vztahu ke klientovi a lidskému řešení jeho nesnází. Snaží se o jednoduchá a spolehlivá řešení za cílem dosáhnout toho, proč na trhu je – pomoci klientovi v situaci, kdy je bezradný a potřebuji pomoci s nepříjemnou situací, do které se dostal. Pro firmy nabízí Direct pojišťovna například pojištění podnikání, flotil, bytových domů, zdravotnických zařízení nebo obcí a měst. Pro lidi pak autopojištění, cestovní pojištění, pojištění majetku, odpovědnosti nebo živnosti.

Sídlo a pobočky

Direct pojišťovna má po České republice hned několik poboček, kde můžete uzavřít smlouvu, upravit tu stávající, zaplatit nebo se jen zeptat na informace, které vás zajímají. Na všech pobočkách se můžete zastavit v jejich otevírací době, která je ve všední dny, od pondělí do pátku.  Ve dny pondělí, úterý a čtvrtek jsou pobočky otevřeny zpravidla v čase 8:30 – 17:00 h, ve středu v prodloužené otevírací době od 8:30 – 18:00 a v pátek zavírají už v 16:00 h. Zastavte se pro jednoduché a chytré pojištění nebo na šálek dobré kávy, který vám zaměstnanci rádi nabídnout. 

Na všech níže uvedených pobočkách Direct pojišťovny:

 • se můžete připojit na wifi,
 • si můžete dopřát šálek dobré kávy,
 • je také možnost – kromě hotovosti – platit platební kartou
 • jsou vítaní i mazlíčci, tedy pokud máte do pojišťovny cestu s pejskem, nemusíte ho vázat venku ke sloupu, ale můžete si ho vzít do interiéru pojišťovny,
 • se můžete zastavit ať už za účelem např. vyřízení pojištění, i máte-li pouze nějaký obecný dotaz, máte cestu okolo pobočky a nechce se vám volat, nebo posílat e-mail,
 • vám zaměstnanci rádi doporučí nejbližší vhodné a cenově dostupné parkování nebo vám na poptání sdělí, zda je možné parkovat přímo u pojišťovny.

Sídlo v Brně

Direct pojišťovna sídlí v Brně, v ul. Nové sady 996/25, blízko tramvajové zastávky Soukenická. Sídlo a zároveň jedna z poboček je umístěna v nejmodernějším komplexu administrativních budov TITANUM.

Seznam poboček po celé České republice

 • České Budějovice, ul. Radniční 133/1 – blízko Náměstí Přemysla Otakara II
 • Hradec Králové, ul. Třída Karla IV 228/22
 • Liberec II, ul. Sokolovské náměstí 310/3 – blízko Liberecké radnice, mj. pobočka disponující moderním menším dětským koutkem
 • Ostrava, ul. 28. října 3348/65 – blízko OC FORUM Nová Karolina v Nová Karolina Parku, tj. moderní budova, kterou můžete projít a právě uvnitř náměstíčka najdete tuto pobočku
 • Pardubice, ul. 17. listopadu 181
 • Plzeň 3, ul. Prešovská 337/6
 • Praha 2, ul. Ječná 550/1 – blízko Karlova náměstí

K 31.7.2022 uzavřela pojišťovna všechny kamenné pobočky – klienti se však nadále mohou spojit s pojišťovnou přes telefon, chat, případně sjednat pojištění telefonicky, přes aplikaci nebo web.

Partneři Direct pojišťovny

Jejími partnery jsou makléřské společnosti, které čítají už ke stovkám po celé České republice. Jejich seznam najdete rovněž na webu Direct pojišťovny v části s kontakty.

Další možnost kontaktování

Na pracovníky Direct pojišťovny se můžete obrátit i přes e-mail a to konkrétně na adrese: info@direct.cz. Vždy se maximálně snaží, aby byl váš dotaz zodpovězen v co nejkratším možném čase a doputoval ke kompetentní osobě, která vám v případě vašeho dotazu může co nejpřesněji zodpovědět zmíněný dotaz nebo jakkoli pomoci.

Klientské centrum Direct pojišťovny můžete kontaktovat každý všední den od 8 do 19 hodin na telefonním čísle 221 221 221.

Při uzavření povinného ručení získáváte také asistenční službu. Ta je poskytnuta při havárii na území České republiky a v zahraničí. Asistenční pomoc Direct pojišťovna poskytuje také v případě nedostatečného množství provozních náplní, vybití akumulátoru, úniku vzduchu z pneumatik, zlomení nebo ztráty klíčů. Asistenční služba pro všechny produkty funguje na telefonním čísle 291 291 291.

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}