AXA pojišťovna a. s. je na trhu už více jak 10 let, a to od poloviny roku 2018 jakožto nejmladší člen skupiny AXA v ČR. Svým klientům nabízí dva typy výhodného pojištění – pojištění bydlení a pojištění vozidel. Existuje vícero možností, jakým způsobem lze pojišťovnu kontaktovat a nejde jen o kamenné pobočky.

Služby AXA pojišťovny

Pojištění bydlení

AXA pojišťovna poskytuje pojištění nejen bytu a domácnosti, ale i stavby. Je možné využít také bonusový systém známý z pojištění motorových vozidel, díky kterému mohou klienti získat mimo jiné zajímavou slevu za bezeškodní průběh. K tomuto pojištění klient získává kvalitní asistenční služby pro případ pojistné události a také bezplatné pojištění odpovědnosti

Ušetřete na povinném ručení

Úspora až 75 %. Srovnejte nabídky pojišťoven.

Pojištění vozidel

Jaké druhé velmi výhodné pojištění AXA pojišťovna nabízí pojištění vozidel neboli povinné ručení a havarijní pojištění. Cena povinného ručení se odvíjí od výkonu motoru, což je pro klienta výhodnější. Součástí pojištění jsou nejlepší asistenční služby na českém trhu, které jsou k dispozici 24 hodin denně i v případě, nedojde-li k pojistné události. Využít lze také výhodné havarijní pojištění, které je možné uzavřít jedinou smlouvou společně s povinným ručením.

Pojištění vozidel - AXA pojišťovna
AXA pojišťovna

Jak pojišťovnu kontaktovat

Možnost sjednání schůzky

Při prohlížení produktů pro pojištění bydlení je možné si přes webové stránky www.axa.cz sjednat také osobní schůzku přímo na pobočce. Stačí uvést své jméno, příjmení, telefonní kontakt a uvést případně odkaz upřesňující váš dotaz. Schůzku si lze sjednat i na k tomu určené webové stránce, kde už je prostor i pro označení produktu, který vás zajímá a prostor pro uvedení vlastního komentáře. Z pojišťovny pak slibují zpětné kontaktování co nejdříve.

Kamenné pobočky pojišťoven

Po celé České republice je rozmístěno téměř 50 poboček, ve kterých je možné se zastavit a svůj dotaz či přání řešit osobně, a další postupně příbývají. Kamenné pobočky jsou otevřené zpravidla od pondělí do pátku a jejich otevírací si můžete ověřit po vyhledání požadované pobočky na mapě, přímo na webu AXYA pojišťovny.

E-podatelna

Kontakt přes E-podatelnu má klienty ušetřit zdlouhavému čekání na poště. AXA slibuje při komunikaci touto formou úsporu času i peněz díky zaslání potřebných dokumentů elektronickou cestou. Jedná se o bezpečnou a jednoduchou cestu. Přes E-podatelnu je možné jakýkoli dokument, kromě smlouvy a návrhu na uzavření smlouvy a dokumentů, u kterých je vyžadován klientův ověřený podpis. Takové dokumenty je potřeba poslat, nebo donést na pobočku osobně v listinné podobě. Je potřeba dát pozor na to, abyste před nahráním souborů do E-podatelny měli dokumenty podepsané. Není třeba už je poté posílat do pojišťovny duplicitně poštou. Mohlo by tak dojít ke zdržení zpracování vašeho požadavku.

Telefonní linka a e-mailová schránka

Pracovníky pojišťovny AXA je možné kontaktovat také telefonicky na pevné lince: 292 292 292. Lze volat i ze zahraničí, a to s předvolbou +420 292 292 292. Chcete-li poslat e-mail, můžete tak učinit prostřednictvím univerzálního e-mailového kontaktu: info@axa.cz. Na telefonní lince a e-mailu jsou operátoři zákaznického servisu k dispozici od pondělí do pátku v čase 8:00-18:00 h.

Zákaznická péče
Zákaznická péče
Axa pojišťovna: kontakty

Štítky:            

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na