.st0{fill:#FFFFFF;}

Recenze: Top-pojištění.cz 

 28 listopadu, 2022

katka.martinova

1/5

Se srovnávači pojištění se v posledních letech doslova roztrhnul pytel… Některé jsou přehledné, jiné méně. V rámci některých si můžete sjednat téměř všechna možná pojištění, jiné srovnávací portály jsou specificky zaměřené. Jak si stojí srovnávač Top-pojištění.cz? To se dozvíte na následujících řádcích!

Srovnání nabídek pojištění přináší mnohdy velmi výraznou finanční úsporu. Čím dál více lidí využívá podobné projekty pro vyhledání nejvýhodnějšího povinného ručení, ale ani sjednávání jiných typů pojištění touto cestou už dávno není nijak ojedinělé. Navíc se jedná o velmi pohodlný způsob, bez zbytečného papírování, návštěvy pojišťovny nebo zdlouhavého vyhledávání nejvýhodnější nabídky na stránkách jednotlivých pojišťoven. Většinou stačí několik základních informací a zájemce o pojištění se během chvilky dozví, zda na pojištění nemovitosti, povinném ručení nebo havarijním pojištění nemůže ušetřit. Nebo třeba na kolik jej přijde roční cestovní pojištění…

Základní informace o Top-pojištění.cz

Společnost Top-pojištění.cz se už od svého vzniku velmi dynamicky rozvíjí. Zabývá se porovnáváním různých druhů pojištění online, přičemž se zaměřuje především na cestovní pojištění a řadí se tak mezi největší online prodejce cestovního pojištění. Společnost byla založena už v roce 2005 s názvem Pojištění online, ale záhy byl název změněn na ten stávající, tedy Top-pojištění.cz. Ještě v roce 2005 byl spuštěn srovnávač povinného ručení na internetu, který byl první svého druhu v rámci českého trhu. Společnost je také členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK) a Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky (AFIZ).

Na portále lze najít nejen seznam pojišťoven, se kterými spolupracuje, ale také základní informace o nich. Neméně užitečný je rovněž přehled pojistných produktů, které si zde můžete sjednat. Recenze: Top-pojištění.cz

Nabídka pojištění

Srovnání nabídek cestovního pojištění

Jak už bylo zmíněno, doménou tohoto srovnávacího portálu je cestovní pojištění. K dispozici je zde jednoduchá, intuitivní kalkulačka pojištění. Vyplnění kolonek je rychlé, nutné je zadat údaje o cestě a také počet cestujících. Následují rizika, která je možné pojistit. Během několika sekund se objeví nabídky cestovního pojištění 12 pojišťoven seřazené od nejnižší ceny po nejvyšší. Na základě srovnání je velmi jednoduché vybrat nejvýhodnější variantu cestovního pojištění. Zájemce si vybrané cestovní pojištění může rovnou sjednat vyplněním krátkého formuláře. Sjednané pojištění lze zaplatit platební kartou, bankovním převodem nebo využít dalších možností.

Užitečné informace o cestovním pojištění

Ohledně cestovního pojištění zde naleznete užitečné rady, jak uzavřít cestovní pojištění, jak zaplatit cestovní pojištění. Nechybí ani praktické rady před cestou, informace ohledně pomoci v zahraničí, cestovního pojištění do České republiky a ohledně cestovního pojištění pro skupiny.

Seznam pojišťoven

AIG Europe Limited, Allianz pojišťovna, Inter Partner Assistance (AXA Assistance), ČSOB Pojišťovna, ERGO pojišťovna, ERV Evropská pojišťovna, Generali pojišťovna, Mapfre Asistencia, Slavia pojišťovna, Union pojišťovna, Uniqa pojišťovna, Pojišťovna VZP, Wüstenrot pojišťovna

Srovnání nabídek povinného ručení

Srovnání povinného ručení funguje velmi podobně. Nutné je samozřejmě zadat příslušné údaje o vozidle a majiteli. Během několika sekund zjistíte, které povinné ručení od 8 pojišťoven je nejlevnější. Sjednání vybraného povinného ručení je velmi snadné, stačí vyplnit krátký formulář.

Užitečné informace o povinném ručení

Nechybí ani spousta užitečných rad, například jak změnit pojišťovnu, jak uzavřít povinné ručení, jak zaplatit povinné ručení apod.

Seznam pojišťoven

Allianz pojišťovna, AXA pojišťovna, ČPP pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Direct pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna, Kooperativa pojišťovna, Slavia pojišťovna, Wüstenrot pojišťovna

Srovnání nabídek havarijního pojištění

Úsporu může přinést také kalkulačka havarijního pojištění. Zde je třeba zadat značku a model vozidla a další důležité údaje, například aktuální tržní hodnotu vozidla, což je v podstatě pojistná částka. Vybrat si zde můžete z různých pojistných rizik, dále také výši spoluúčasti a základní osobní údaje. Výsledkem srovnání je přehledný graf s nabídkami havarijního pojištění 7 společností. I v tomto případě lze pojištění sjednat online a majitel pojištěného vozidla obdrží potřebné dokumenty e-mailem.

Užitečné informace o havarijním pojištění

Praktické jsou také obecné informace o havarijním pojištění a dále rady a tipy, jak změnit pojišťovnu, jak uzavřít havarijní pojištění, jak zaplatit havarijní pojištění.

Seznam pojišťoven

Allianz pojišťovna, AXA pojišťovna, ČPP pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Direct pojišťovna, Kooperativa pojišťovna, Servisní pojišťovna, Slavia pojišťovna

Srovnání nabídek pojištění domácnosti

Před srovnáním pojištění domácnosti je do jednoduchého formuláře nutné zadat několik základních údajů o domácnosti (například podlaží, výměru a podobně) a samozřejmě také částku, na kterou si přejete domácnost pojistit. Následně se objeví srovnání nabídek 10 osvědčených pojišťoven působících na tuzemském trhu. Nabídky jsou seřazeny podle ceny, vidíte zde samozřejmě i pojistná rizika a další důležité informace.

Užitečné informace o pojištění domácnosti

Užitečné jsou i tipy ohledně zabezpečení domácnosti a také rady, jak změnit pojišťovnu a jak uzavřít pojištění domácnosti.

Seznam pojišťoven

Allianz pojišťovna, AXA pojišťovna, ČPP pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Direct pojišťovna, ERGO pojišťovna, Generali pojišťovna, Kooperativa pojišťovna, Slavia pojišťovna, Pojišťovna VZP, Wüstenrot pojišťovna Recenze: Top-pojištění.cz

Máte pochybnosti? Od toho je pojišťovací poradna!

Dlouholeté zkušenosti jsou zárukou profesionální přístupu. Před sjednáním pojištění se můžete zeptat na potřebné doplňující informace prostřednictvím online chatu nebo zákaznické linky. V jedné ze sekcí naleznete také aktuální dotazy a informace, které se vztahují k různým typům pojištění. Je tedy možné, že odpověď na svou otázku naleznete v přehledu nejčastějších dotazů. Nebo můžete využít zákaznickou linku.

Hodnocení a zkušenosti s Top-pojištění.cz

Výhody srovnávače Top-pojištění.cz

Co hovoří ve prospěch tohoto srovnávače? Jednoznačně dlouholeté působení na našem trhu! Nabízí se zde produkty prověřených pojišťoven, jejichž počet je však poměrně omezen. Mnozí zákazníci oceňují také poradenství, které tento srovnávací portál poskytuje.

  • přehledné a intuitivní formuláře
  • dlouholeté zkušenosti
  • nabídky prověřených pojišťoven
  • kvalifikované poradenství

Nevýhody srovnávače Top-pojištění.cz

Jaké jsou nevýhody tohoto srovnávacího portálu? V první řadě je to zejména menší záběr pojišťovacích společností, zejména u některých typů pojištění. Dále je to také omezenější nabídka pojištění v porovnání s obdobnými projekty. Sjednat si zde můžete pouze čtyři různá pojištění, zatímco jiné kalkulátory běžně nabízí i pojištění nemovitosti, pojištění odpovědnosti a další užitečná pojištění.

  • menší počet pojišťoven
  • méně druhů pojištění

>> Vyzkoušet Top-pojištění.cz

Využíváte srovnávače pojištění?

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}