Havarijní pojištění all risk by nás mělo ochránit před vším. Jaké nabízí pojišťovny a co zahrnují?

Havarijní pojištění není povinné, ale určitě je stejně důležité jako povinné ručení. Havarijní pojištění all risk nás už podle názvu ochrání před vším (následky dopravních nehod, krádeže, vandalismus, živelné pohromy), kryje veškeré neho a jde zkrátka o kompletní havarijní pojištění. Toto havarijní pojištění nabízí spoustu pojišťoven, bohužel ale za jinou cenu a pod jiným názvem. V tomto článku se společně podíváme na to, co nabízejí různé pojišťovny pod názvem ,,all risk”.

Pojišťovny, které nabízejí havarijní pojištění all risk

Allianz

Pojišťovna Allianz nabízí havarijní pojištění ALLRISK, které si můžeme složit podle svých představ – vybereme si rizika, kterých se nejvíce bojíme, a tak budeme vědět, za co zaplatíme. Asistenční služby jsou v ceně. Platí po celé Evropě včetně Turecka. Můžeme si vybrat ze tří doplňkových připojištění: Bezlimitní pojištění skel, pojištění GAP, pojištění Šestý smysl (při krádeži, nebo při dopravní nehodě způsobené poruchou vozidla). Sjednat si toto pojištění můžeme online i osobně.

Ušetřete na povinném ručení

Úspora až 75 %. Srovnejte nabídky pojišťoven.

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna nabízí úrazové pojištění a asistenční služby v ceně havarijního pojištění. Nabízí také nespočet slev: 20% za online sjednání, 20% za zabezpečení, 4% z akceptování doporučeného servisu, 50% za jízdu bez nehod. Toto havarijní pojištění si můžeme sjednat do 20 let stáří vozidla. Pokryje škody způsobené živelnými pohromami, havárií, vandalismem a odcizení. Vybrat si můžeme z doplňkových připojištění: Pojištění skel, Střet se zvěří, Poškození vozidla zvířetem, GAP, Porucha vozidla a mnoho dalších. Platí po celé Evropě včetně Turecka a pokud necestujeme mimo ČR, můžeme na havarijní pojištění dostat slevu, což se může hodit například seniorům.

AXA

Pojišťovna AXA nabízí produkt GO MAXI, který je vlastně havarijním pojištěním all risk. Nabízí krytí škod způsobených živlem, střetem se zvířetem, vandalismem, odcizením vozidla, havárií, GAP a asistenční služby. V ceně je i odtah vozidla po ČR a SR a výměna pneumatik 2x ročně ve výši až 3 000,-.  Pojišťovna AXa nabízí tato připojištění: Úrazové připojištění, Připojištění náhradního vozidla, Připojištění zavazadel, Připojištění skel, Připojištění asistence MAX (od asistence poskytované zdarma se liší vyššími limity pojistného plnění a počtem poskytovaných služeb).

Generali

Allrisk – Toto havarijní pojištění je určeno pro novější vozidla (do stáří 11 let) do 3,5 t a nákladní vozidla nad 3,5 t. Pojišťovna Generali nabízí krytí v případě havárie, živelných pohrom, požáru a výbuchu, vandalismu a odcizení. V ceně havarijního pojištění jsou i asistenční služby.

Allrisk (Retro) – Je stejně jako předchozí havarijní pojištění Allrisk, líší se pouze určením. Je pro starší vozidla ve stáří od 6 do 20 let).

Pojišťovna Generali nabízí tato doplňková připojištění: Asistenční služby TOP PLUS (limit v České republice do 20 000,- a v zahraničí do 50 000,-), Asistenční služby TOP EXTRA bezlimitní asistenční služby), Pojištění skel, GAP, Úrazové pojištění, Pojištění poúrazové péče. Nabízí také slevu až 60% za jízdu bez nehod.

Kooperativa

Pojišťovna Kooperativa kryje škody způsobené havárií, odcizením, vandalismem i poškození živlem. Cena havarijního pojištění se pohybuje okolo 2 – 5% z ceny našeho vozidla. Slevy, které pojišťovna nabízí: 50% za jízdu bez nehod, 20% za zabezpečení, 8% pokud jste již klientem pojišťovny Kooperativa, 5% za využívání smluvních servisů, 5% za roční frekvenci placení.

Allrisk

Pojišťovna Allrisk nabízí havarijní pojištění, které kryje škody způsobené havárií, živlem, odcizením, vandalismem a kryje ztráty.  Nabízí také tato doplňková připojištění: Pojištění skel, Pojištění zavazadel, Úrazové pojištění osob ve vozidle, Pojištění nákladů za nájem náhradního vozidla, Pojištění asistenčních služeb, Pojištění právní ochrany a GAP.

Jak si vybrat to nejlepší havarijní pojištění

Havarijní pojištění si lze sjednat dvěma způsoby – online, nebo osobně na pobočce pojišťovny. Většina pojišťoven nabízí při sjednání online slevu. Jak najít to nejlevnější havarijní pojištění? Můžete se zkusit poptat známých, nebo brouzdat na internetu a číst recenze a zkušenosti klientů. Můžete také zkusit online srovnávače, které vám za malý okamžik srovnají tisíce nabídek pojišťoven a vy si pak vyberete to nejvýhodnější pojištění. Stačí zadat pár osobních údajů a údaje z velkého či malého technického průkazu.

Doufám, že vám článek při výběru havarijního pojištění pomohl a doufám, že se s námi podělíte o vaše zkušenosti dole pod článkem.

Havarijní pojištění all risk - recenze, diskuze, zkušenosti - konecny obrazek

 

Havarijní pojištění all risk – recenze, diskuze, zkušenosti

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
smolikkokot Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
kokot
Host
kokot

Allrisk mne naučil nevěřit pojišťovnám další banda podvodníků zivicich se neštěstím lidi

smolik
Host
smolik

Také jsem velmi zklamám při pojišteni All Risk u České pojištovny, při havarii kterou jsem nezavinil, vinik ujel,od pojištovny jsem se dozvěděl, že má pojistná událost je ve výluce, jinak řečeno nedostaneš nic nebo tak málo, že je to k smíchu, je to podvod na vše si najdou něco jen aby nemuseli platit .