.st0{fill:#FFFFFF;}

Srovnávač cestovního pojištění – jak to funguje? 

 30 listopadu, 2017

Jana Vochková

5/5

Ať už vás čeká letní dovolená, na kterou se budete přepravovat automobilem, letecky či autobusem nebo jedete na poznávací zájezd, měli byste myslet na uzavření nějakého výhodného cestovního pojištění. Kvalitní pojistka vás i vaši rodinu dokáže ochránit v případě nenadálých událostí, které vás v zahraničí mohou potkat. Díky cestovnímu pojištění si totiž můžete užívat dovolenou naplno a bez obav.

cestování

Typy pojištění jsou různé

Při výběru nejvhodnější nabídky cestovního pojištění bychom měli dbát na naše konkrétní požadavky. Pojišťovny mají nastaveny odlišné výše plnění i možnosti doplňkového připojištění. Pojistku vybírejte vždy podle typu dovolené. Jiný typ cestovního pojištění je vhodný pro turistickou dovolenou, zážitkovou či odpočinkovou. Některé pojišťovny umožňují připojištění na adrenalinové sporty, což tzv. “zážitkáři” zajisté ocení.

Srovnávač cestovního pojištění

Pojištění se vyplatí uzavřít i při cestě na pár dnů

Ano, je tomu tak. Pojištění je vhodné uzavřít i při krátkých pobytech v zahraničí. Jistota je jistota. Při současné situaci ve světě nevíme, kdy se může cestovní pojištění hodit. Za pár korun, které investujete, si můžete být jisti, že budete mít pokrytu zdravotní péči či převoz do ČR. Zajistíte si tak nejen klidný spánek, ale zároveň si budete moci dovolenou či výlet skutečně užít.

 

Objevte kouzlo srovnávače cestovního pojištění

Lidé jsou vynalézaví, a proto je možné vyzkoušet srovnávač cestovního pojištění on-line. Jedná se o internetové stránky, které za vás porovnají nabídky pojišťoven. Jsou zde krásně vidět rozdíly v jednotlivých výších plnění i pojistných krytích. Na základě těchto informací se pak budete moci snadněji rozhodnout, kterou variantu cestovního pojištění uzavřete.

 

Se srovnávačem pojištění můžete ušetřit…

Mezi další výhodu srovnávačů cestovního pojištění (jako je například ePojisteni) patří také to, že si lze porovnat ceny. Můžete si tak vybrat nejlevnější pojištění, díky čemuž máte možnost ušetřit nemalé částky. Aby vám byla nabízená cena zaručena, budete na stránky dané pojišťovny přesměrování kliknutím na odkaz. Uzavření cestovního pojištění vám zabere pár minut a platbu můžete provést několika způsoby. Vyzkoušejte i vy kouzlo srovnávače cestovního pojištění a uvidíte, že budete mile překvapeni.

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}