.st0{fill:#FFFFFF;}

Recenze: Slavia pojišťovna 

 4 března, 2019

Jana Vochková

Ohodnotit

Když se řekne Slavia pojišťovna, většině z nás se logo pojišťovny nevybaví. Jinak tomu bylo před 100 lety, kdy byla pojišťovna Slavia jedním z nejvýznamnějších pojišťovacích ústavů u nás. Už 150 let se stará o potřeby klientů, produkty neustále inovuje. A když si zadáte své potřeby do srovnávače ePojisteni.cz? Nejlevnější pojištění najdete od Slavia pojišťovny!

O klienty se stará už 150 let

Dnešní pojišťovna Slavia navazuje na jednu z prvních českých pojišťoven. Pod názvem Vzájemné, kapitály a důchody pojišťující banky Slavie, poskytovala klientům z tehdejšího Rakouska-Uherska své služby už v roce 1868. V době rostoucího vlasteneckého cítění byla pojišťovna Slavia velmi vyhledávanou institucí a rychle posilovala svou pozici na trhu. Velký rozmach zaznamenala v období mezi dvěma světovými válkami. Byla významně kapitálově propojena s 11 jinými pojišťovnami, tři z nich byly zahraniční. Pojišťovna Slavia byla vysoce inovativní a klientsky orientovaná. Její úspěšné fungování a trvalý rozvoj zastavilo znárodnění v roce 1945.

Po desítky let mohla pojištění v Československu nabízet jen státem řízená Česká pojišťovna. Po revoluci opětovně vzniká Slavia pojišťovna se sídlem v Praze. Členové vedení Slavia pojišťovny jsou si vědomi historického odkazu a dbají o to, aby přicházeli na trh se stejně kvalitními produkty, jako v době největší slávy pojišťovny. Dnešní nabídka produktů je zpracována tak, aby co nejvíce odpovídala potřebám klientů. Produkty jsou flexibilní a kvalitní, nabízené za příznivou cenu.

Logo Slavia pojišťovna

Od roku 2006 je pojišťovna členem finanční skupiny SPGroup. Skupina SPGroup je jedním z velmi významných hráčů na českém pojistném trhu, a proto může pojišťovna Slavia nabízet pod jejich křídly klientům stále dokonalejší a propracovanější nabídku pojistných produktů. Jedná se o velmi oblíbenou pojišťovnu, která dokáže nabídnout stejně kvalitní služby, jako jiné pojišťovny, avšak za mnohem příznivější cenu. V řadě kritérií dokonce předčí nabídky konkurenčních ústavů, jelikož nabízí mnohem vyšší rozsah pojistného krytí a doplňkové služby.

Pojišťovna Slavia je tu pro firmy i pro občany

Pojišťovna Slavia nabízí občanům pojištění majetku, a to domu bytu i domácnosti, stejně tak pojištění osobního auta. Uzavřít můžete i pojištění občanské odpovědnosti. Pro zahraniční cesty je možné sjednat cestovní pojištění. Dále nabízí zdravotní pojištění cizinců a řadu ostatních typů pojištění, jako je například pojištění psů a koček, pojištění bezkrevní léčby nebo úrazové pojištění. Firmy mohou vybírat z desítek připravených produktů tak, aby pojistné krytí co nejvíce odpovídalo možným rizikům, se kterými se setkávají. Je možné pojistit majetek i odpovědnost.

Pojištění osobního auta s pojišťovnou Slavia

Osobní auto si můžete u pojišťovny Slavia pojistit pro případ havárie nebo uzavřít zákonné povinné ručení. Samozřejmě je pro bezpečí vašeho majetku nejlepší, když uzavřete oba typy pojištění. Zákonné povinné ručení můžete vybrat ze tří různých variant. První je pojištění Základ, které má limity plnění 35 mil. Kč. Ve druhé variantě můžete vybrat pojištění Jistota. To nabízí limity plnění 100 mil. Kč a už pokrývá i úraz řidiče, poškození stojícího vozu zvířetem, a dokonce i škody plynoucí ze ztráty a odcizení klíčů od vozidla. Nejkomfortnější varianta pojištění je pojištění Jubileum, to má limity plnění 150 mil. Kč, a navíc kryje i škody od vandalů, pojistí pneumatiky, a ještě vám garantuje cenu pojištění až na 3 roky. Což je při stále rostoucích cenách velkou výhodou. U havarijního pojištění si můžete vybrat i celou řadu doplňkových služeb tak, aby pojištění odpovídalo co nejvíce rizikům, se kterými se můžete setkat.

Oproti jiným pojišťovnám nabízí Slavia pojišťovna mnohem nižší cenu povinného ručení. Výhodná je pro všechny řidiče, ale nejvíce budou spokojeni ti, kteří si mohou započítat vysoký bonus za jízdu bez nehod. Sleva na pojistném může činit až 60 % ročního pojistného. U Slavia pojišťovny neexistují rozdíly podle PSČ. Nemusíte se obávat toho, že by vám naúčtovali vyšší částku jen proto, že jste z Prahy, Brna nebo Ostravy.

Havarijní pojištění vyniká nízkou cenou. Kryje havárii, živel, odcizení i vandalismus, také si můžete zvolit doplňková pojištění. Nově nabízí Slavia pojišťovna pojištění se spoluúčastí 0 %, při splnění určitých podmínek.

Se Slavia pojišťovnou je váš majetek v bezpečí

Rodinné domy a byty nebo rekreační objekty a stavby, stejně tak jako ostatní stavby na pozemku. To vše můžete mít pojištěno se Slavia pojišťovnou. Vybrat si můžete ze tří různých variant jako pojištění Základ, Standard a Nadstandard. U všech typů si zároveň vyberete i různá doplňková pojištění. U Slavia pojišťovny máte tu výhodu, že si můžete zvolit konkrétní připojištění podle vašich představ. Pojištění odpovědnosti je možné sjednat bez spoluúčasti a při poškození budovy vandalem vám pojišťovna vyplatí pojistné i v případě, že nebyl dopaden konkrétní viník. Na budovy, které jsou zatím ve výstavbě můžete uplatnit 25 % slevu a další stavby na pozemku jsou do určité hodnoty pojištěny zdarma. Vybavení vaší domácnosti je ochráněno včetně elektroniky a elektrospotřebičů. Dokonce se pojištění vztahuje i na věci v nebytových prostorech, na všechny sportovní potřeby s výjimkou jízdních kol a na stroje a strojní zařízení.

Na cesty jedině s pojištěním

V oblasti cestovního pojištění poráží Slavia pojišťovna konkurenci. Cestovní pojištění nabízí v nejrůznějších variantách a kombinacích tak, abyste si mohli zvolit bezpečnou, a přesto levnou variantu. Vybrat si můžete buď Europojištění, které je nejlevnější pojištění při cestách po Evropě a má celoroční nepřetržitou účinnost. Nemusíte myslet na povinnost pojistit se pokaždé, když vyjedete například jen na Slovensko. U krátkodobých pojištění si vybíráte z různých produktových balíčků, například Evropa nebo Svět a připojistit je možné celou řadu rizik včetně pojištění osobního automobilu nebo motocyklu, kterými cestujete. I pojištění ve variantě Svět nebo Omezený svět můžete uzavřít na celý rok. Pojišťovna rozlišuje turistické a pracovní cesty. U turistických cest je možné získat odškodnění případných stornopoplatků. Za nejlevnější variantu cestovního pojištění zaplatíte u Slavia pojišťovny jen 1 Kč na den.

Pozor na vysoké částky za odškodnění

Pokud způsobíte někomu újmu na zdraví nebo majetku, částky odškodnění mohou jít až do miliónů korun. Rozhodně není dobré podceňovat nutnost pojištění odpovědnosti. Slavia pojišťovna nabízí možnost uzavřít pojištění odpovědnosti z činnosti v běžném životě nebo pojištění odpovědnosti jako vlastníka, držitele, nájemce nebo správce nemovitosti. Pojištění pak kryje i partnera nebo děti. Představte si, jak vysoké částky byste museli zaplatit, kdybyste někoho zranili při jízdě na kole nebo na lyžích? A co teprve požár, který propukne u vás a rozšíří se na další stavby v okolí?

Srovnávejte a zjišťujte ceny rychleji, je tu ePojisteni.cz

Kolik platíte pojištění za domácnost? Co kdybyste se dozvěděli, že můžete platit méně? Mě samotnou nenapadlo, že bych pojištění měnila, dokud mi nepřišla složenka. Měla jsem zaplatit pojištění nemovitosti Kooperativě a pojištění domácnosti pojišťovně ČSOB. Poprvé jsem se zamyslela nad tím, proč vlastně platím dvě pojištění, když je možné mít uzavřené jedno společné a levnější. Začala jsem zjišťovat nabídky různých pojišťoven a zjistila jsem, že postupným prohlížením bych strávila i několik hodin.

Zadala jsem své požadavky do srovnávače ePojisteni.cz. Velmi rychle mi přišly cenové kalkulace, kde by můj typ pojištění stál o 500 Kč méně! Stránky jsou přehledné a rozhodně se k nim budu vracet, jakmile budu sjednávat příští měsíc cestovní pojištění.

Odebírat komentáře
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}