Povinné ručení je sice ze zákona povinností, nýbrž samotný klient může být jedině rád za to, že vůbec něco takového existuje. Vysoké náklady v případě jakékoliv nehody ve voze, kterou způsobíte, jsou totiž mnohdy tak astronomické, že jen málokterý smrtelník má možnost takto vysoké náklady uhradit. Povinné ručení tak vyřeší tento problém za samotného klienta. Na něm už pouze a jen zbývá nalézt si tu správnou pojišťovnu, která mu nabídne, co možná nejvýhodnější sjednání povinného ručení. Kromě jiného dané pojištění platí rovněž v zahraničí, což je další plus pro vás, jelikož vám vaše zelená karta jasně ukáže rozsah zemí, na které se vztahuje vaše povinné ručení. To znamená, že se takřka o nic nebudete muset starat ani kupříkladu na vaší rodinné dovolené. V případě, kdy by vaše auto náhle selhalo v průběhu vaší cesty, máte díky asistencím, které jsou sjednané u povinného ručení nabídnutou pomoc v podobě, že o vaše auto, které zůstane stát například u krajnice, bude postaráno.

recenze povinné ručení global kooperativa

Na co se pojištění vztahuje?

Pojištění se dá jakkoliv kombinovat. Můžete si například sjednat k základnímu povinnému ručení i havarijní pojištění, které vám pomůže uhradit další vzniklé náklady na vašem vozidle či si zkombinovat s dalším připojištěním, respektive doplňkovým pojištěním, které si můžete ve své smlouvě libovolně zkombinovat dle vašeho uvážení. V případě, kdy vám například vznikne škoda na čelním skle, budete jedině rádi, když se škoda uhradí z vašeho připojištění čelního skla, nikoliv z havarijního pojištění a to z jednoho prostého důvodu, a sice že byste touto pojistnou událostí přišli o své body a mohli tak v budoucnosti na svém pojištění hradit daleko větší částku než doposud. Cena povinného ručení se u Kooperativy určuje dle druhu vozidla a také objemu jeho motoru, věku řidiče a místě jeho bydliště a rovněž i na počtu ujetých měsíců bez nehod a také dalších kritériích, se kterými vás vždy daná pojišťovna seznámí před podpisem smlouvy.

Ušetřete na povinném ručení

Úspora až 75 %. Srovnejte nabídky pojišťoven.

Lze u Kooperativy snížit cenu povinného ručení?

Ano, cenu povinného ručení u Kooperativy máte opět ve svých rukách. Snížit cenu totiž můžete hned několika možnými způsoby, mezi které se řadí například vaše jízdy bez nehod, díky kterým si cenu povinného ručení srazíte až o 50%, dále můžete ušetřit tím, že budete mít u pojišťovny Kooperativa sjednané jiné pojištění, respektive uzavřenou ještě jinou smlouvu například k pojištění domácnosti a podobně. V tomto případě můžete ušetřit klidně i 8% z ceny. U roční frekvence placení zase celých 5%. Tyto výhody zákazníci velmi často oceňují a rádi tak využívají služeb Kooperativy.

K povinnému ručeni u Kooperativy se vyplatí i havarijní pojišťění

Sjednání povinného ručení je, jak již bylo řečeno dané ze zákona. To znamená, že jím musí disponovat každý motorista, ovšem havarijní pojištění povinné není, nýbrž skýtá hned několik výhod. Tou první je, že v případě, kdy vám někdo poškodí vaše auto a ať již úmyslně či neúmyslně, z vašeho havarijního pojištění bude vyplacena škoda. Veškeré škody, které tak na vašem voze vzniknou, tak půjdou z peněz havarijního pojištění. Modelovou situací je případ, kdy vám například na dálnici praskne pneumatika a vy tím bohužel způsobíte hromadnou nehodu. Stanete se tak viníkem nehody, při které například poškodíte cestující v autobuse, který zrovna jel za vámi. Těmto cestujícím posléze budete muset uhradit jejich léčebné výlohy a co jiné, pokud si navíc následky někteří z nich ponesou i celý život, čeká vás velmi tučná částka za tyto výlohy. V některých případech jsou tyto úhrady pro například rodinu s dětmi likvidační. Myslete proto i na havarijní pojištění. U havarijního pojištění u Kooperativy si můžete navolit různý rozsah, kupříkladu si toto pojištění zvolíte na vandalismus, živelnou pohromu, odcizení či na základní havárii. Kromě jiného nezapomínejte na to, že asistenční služby jsou pro vás připraveny i v zahraničí. Díky tomu, že navíc Kooperativa nabízí možnost slevy z tohoto typu pojištění, můžete u něj ušetřit například i díky tomu, že si zajistíte nadstandardní zabezpečení vašeho vozu či si zároveň k povinnému ručení sjednáte rovnou i to havarijní. Některé konkurenční pojišťovny tyto výhody bohužel nenabízejí.

Kooperativa nabízí povinné ručení ve třech různých variantách s různými výhodami

Kooperativa pojišťovna svým klientům nabízí hned tři možné varianty povinného ručení. Limity škod jsou stanoveny až na hranici 35 milionů korun. Pokud má navíc klient rád své pohodlí, je pro něj od pojišťovny připraveno ještě extra pojištění s názvem NA100PRO, které klientovi hradí nezaviněnou nehodu do celé výše škody, zajistí mu rychlou opravu v jednom ze smluvních servisů, postará se o vyřízení škody přímo v pojišťovně Kooperativy a to ať již nehodu zavinil klient jakékoliv jiné konkurenční pojišťovny. Poskytne klientovi náhradní vozidlo po dobu, kdy jeho původní bude v servisu. Slevy, které posléze klientům nabízí jsou rovněž velmi lákavé a málokteré pojišťovny se podobně vysokými slevami u povinného ručení mohou pyšnit.

Slevy, které získají klienti Kooperativy

  • sleva 5% při sjednání havarijního pojištění
  • sleva 10% v případě, kdy se jedná o držitele karty ZTP anebo ZTP/P
  • jednorázová možnost využití slevy 250 Kč při sjednání pojištění majetku
  • bonus Důvěra za 3 roky bezškodného období ve výši 15%
  • bonus ve výši 5% za další sjednané pojištění u Kooperativy
  • při sjednání celoročního cestovního pojištění sleva ve výši 75%
  • mnoho dalších slev

Jak sami můžete z předchozích řádků vyčíst, nejen dle reakcí klientů Kooperativy, kteří se rozhodli pro povinné ručení u této pojišťovny, je jasné patrné, že pojišťovna svým klientům nabízí opravdu velmi lukrativní množství výhod, které ušetří jejich náklady vynaložené na povinné ručení.

Povinné ručení si můžete porovnat přes srovnávač

Pokud stále tápete a nevíte si rady s tím, na kterou pojišťovnu se obrátit v případě, budete-li si u ní chtít sjednat povinné ručení, pomoci vám s výběrem velmi dobře může například internetový srovnávač epojisteni.cz, který vám nabídne to nejvýhodnější povinné ručení vůbec. V modelovém případě, kdy bylo vyhledáváno nejvýhodnější pojištění pro vůz FABIA s rokem výroby 2015, 1,2 TSI se jevilo jako nejpřijatelnější povinné ručení to, které nabízela Kooperativa, posléze ČSOB, jehož cena se pohybovala od 358 Kč měsíčně, dále kupříkladu pojišťovna AXA a ČPP pojišťovna. Samozřejmě vždy hraje ve srovnávačích velkou roli objem motoru, rok výroby, vaše doposud připsané bonusy a rovněž i další propozice vozu, které se budou v roce 2019 mírně lišit od těch současných. Pokud vás tedy zajímá, které povinné ručení u které pojišťovny je pro vás tím nejvýhodnějším, jistě se obraťte na tento důmyslně propracovaný internetový srovnávač, který vám vaše dilema ohledně výběru pojišťovny jistě pomůže rozhřešit.

Povinné ručení Global od Kooperativy se klientům zamlouvá

Je jasné, že každý klient má o svém povinném ručení jinou představu. Pro někoho je prioritní především cena, pro jiného zase to, co všechno v povinném ručení získá za výhody, které mu posléze ušetří spoustu starostí. Ať tak či onak, jedno je jisté, a sice že pojištění Global od Kooperativy mají klienti této pojišťovny v lásce a to nejen díky pestrým výhodám, které jim ročně na povinném ručení šetří spoustu peněz. Vsaďte proto i vy na jistotu a prozkoumejte výhody tohoto pojištění ještě dnes.

Kooperativa – povinné ručení Global – recenze

Štítky:        

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na